FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Każda osoba co zarejestruje się i wykona 2 zadania w kroku 2 otrzymuje bez dyskusji za darmo doładowanie do telefonu jakie wybrał.

To prosta kalkulacja. Ty wykonujesz zadanie i rejestrujesz się w wybranym konkursie, serwisie lub zamawiasz darmowy produkt, a my otrzymujemy wynagrodzenie od reklamodawcy za pozyskanego możliwego klienta. Dzięki temu możemy zakupić dla Ciebie doładowanie co przynosi korzyści obu stronom.

Doładowanie wysyłamy po przeprowadzeniu walidacji i sprawdzenia czy wykonałeś wybrane zadanie poprawnie do 3 dni roboczych.

Kod wysyłamy na podanego maila oraz sms na podany numer telefonu. Wiec pamiętaj aby był wpisany poprawnie.

Sprawdź koniecznie czy dokonałeś poprawnie rejestracje w zadaniach w kroku 2 i czy dobry podałeś telefon. Pamiętaj ze każda rejestracja jest potwierdzona mailowo wiec jak nie otrzymałeś maila to coś poszło nie tak i spróbuj ponownie dokonać rejestracji. Jeśli otrzymałeś maila z potwierdzeniem i nadal nie masz kodu napisz do nas reklamację wejdź Tutaj i uzupełnij formularz reklamacyjny.

Tak. Lecz chcieliśmy zaznaczyć że podajesz tylko maila i numer telefonu co nie stanowi to danych wrażliwych. W każdej chwili możesz u nas takie dane zastrzec aby nie otrzymywać informacji marketingowych. Wypisanie z listy dokonujesz na stronie stopspam.pl.

Natomiast dane jakie podajesz reklamodawcom w kroku 2 stanowią odrębny zbiór prawny i podlegają ochronie przez reklamodawców. Aby się wypisać lub zrezygnować z otrzymywania od nich informacji handlowych musisz bezpośrednio zgłosić takie postanowienie reklamodawcy bezpośrednio.

Reklamacja rozpatrzona jest standardowo do 30 dni o jej wyniku otrzymasz powiadomienie mailowo.

Najczęstszym błędem przy zgłoszeniu reklamacji jest nie dokładnie opisane zdarzenie co uniemożliwia zweryfikowanie zgłoszenia. Pamiętaj aby można było odnaleźć twoje wykonane zadania potrzebujemy link do zrzutu otrzymanej wiadomości, którą otrzymałeś od reklamodawcy. Wpisanie w formularzu samą informacje: „nie dostałem doładowania” nie jest prawidłowe i po tej wiadomości nie zweryfikujemy żadnych informacji.  

O to darmowe prezenty dla ciebie

doładowanie 5 zł niu mobile
doładowanie 5 zł VIRGINMOBILE
doładowanie 5 zł T-MOBILE
doładowanie 5 zł plus
doładowanie 5 zł play
doładowanie 5 zł orange
doładowanie 5 zł LYCAMOBILE
doładowanie 5 zł HEYAH
Fizjoterapeuta – osoba od zadań specjalnych
Poradnik Klienta
Doradca GSM

Fizjoterapeuta Nowy Staw

Fizjoterapeuta – osoba z zadań specjalnych Nasz układ przypomina momentami naoliwioną maszynę, ale o znacznie wyższym stopniu skomplikowania. Też się psuje, gdy jest zużywany w

Czytaj więcej »
Jak poradzić sobie z zaparowanym lustrem? Sprawdź nasz poradnik
Poradnik Klienta
Doradca GSM

Sprzątanie Olecko

Marzysz o gorącej kąpieli, ale obawiasz się odwiecznego problemu zaparowanego lustra? To trudne, zwłaszcza jeśli zaraz po prysznicu chcesz zrobić szybki makijaż lub ogolić się

Czytaj więcej »
Reklama w wyszukiwarkach - dlaczego warto w nią inwestować?
Poradnik Klienta
Doradca GSM

Reklama Drohiczyn

Współczesny przedsiębiorca ma ogrom zdolności do reklamowania swojego sklepu. Za proste metody uchodzą promocja w wyszukiwarkach, content marketing, SEO, media społecznościowe oraz Google Ads. Ten

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.promocjegsm.pl stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert mobilnych, usług telewizyjnych, telekomunikacyjnych, oraz internetu domowego czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis promocje GSM promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z operatorów telefonii komórkowej. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

Operator serwisu promocje GSM
VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Email: biuro@villacom.pl