Od 1 minuty do max 48H otrzymasz od nas maile potwierdzenia rejestracji w serwisach oraz wybrany kod doładowania wyślemy mailowo oraz sms na numer i mail wskazany przy rejestracji z adresu kod@promocjegsm.pl

Odbierz JESZCZE gotówkę wyślij sms o tresci KASA TAK na nr 7257

Otrzymujesz dodatkowe możliwości otrzymania premii oraz nagród. skorzystaj z promocji za które otrzymasz gotówkę i nagrody.  Możesz równocześnie skorzystać nawet ze wszystkich ofert z premią.

dla Ciebie 250 zł

Santander

Do 250 zł za otwarcie konta – wejdź i załóż darmowe konto i odbierz do 250 zł po podpisaniu umowy całkowicie za darmo. Kwota zostanie przelana na twój nowo otwarty rachunek w Santander. 

dla Ciebie 250 zł

BNP PARIBAS

Konto otwarte na Ciebie z doładowanym bonusem  250 zł – aby otrzymać premię wystarczy założyć konto i dokonać chociaż jedna transakcję kartą np. zapłacisz za zakupy w sklepie. każda transakcja dodaje ci premie gdzie w sumie otrzymasz 250 zł. 

dla Ciebie 400 zł

Bank Pekao

Konto przekorzystne gdzie otrzymasz do 400 zł- aby otrzymać wystarczy założyć konto online podpisać umowę i skorzystać z darmowej karty i zrobić zakupy w sklepie. Nie zwlekaj odbierz Twoje 400 zł. 

dla Ciebie 400 zł

Alior Bank

Załóż konto i odbierz 400 zł – aby otrzymać wystarczy założyć konto online oraz dokonać transakcji kartą. Nie zwlekaj promocja ograniczona czasowo

dla Ciebie 1500 zł

Biedronka

Zarejestruj się w konkursie i zyskaj pieniądze na zakupy 1500 zł w Biedronce – aby mieć możliwość otrzymania tej nagrody wystarczy kliknąć w czerwony przycisk, a następnie podać dane kontaktowe oraz adres dostawy.

O to darmowe prezenty dla ciebie

doładowanie 5 zł niu mobile
doładowanie 5 zł VIRGINMOBILE
doładowanie 5 zł T-MOBILE
doładowanie 5 zł plus
doładowanie 5 zł play
doładowanie 5 zł orange
doładowanie 5 zł LYCAMOBILE
doładowanie 5 zł HEYAH
O serwisie

Serwis internetowy www.promocjegsm.pl stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert mobilnych, usług telewizyjnych, telekomunikacyjnych, oraz internetu domowego czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis promocje GSM promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z operatorów telefonii komórkowej. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

Operator serwisu promocje GSM

PROMOCJE GSM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI Zarejestrowana przez SAD REJONOWY KOSZALINIE WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SADOWEGO pod nr  0000917484 Nip 6711847610 regon 38973123900000  z siedzibą przy ul. SŁOWIŃCÓW 7/14, 78-100 KOŁOBRZEG, kapitał zakładowy 10 000 zł 

0 0 votes
Daj ocenę