Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Aktulności

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do udanych. W teraźniejszym etapie jego wartość osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co czyni dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z gwarancją nie jest początkiem do zabawie dla dużo kobiet. O ile spekulanci mogą skorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w przypadku działalności górników uderza to dokładnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowszych informacji wynika, że górnicy wykonali w ubiegłym ciągu jednej z najdłuższej sprzedaży swoich sposobów od powodzie bieżącego roku. W działalności potrafi więc zatem oznaczać, że mniejsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na ścianie rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać
Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w ubiegłym etapie określono sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zestawieniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to tylko niewielki ułamek, to kupując pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, stara wtedy dodatkowa największa taka sprzedaż w aktualnym roku.

O ile więksi górnicy z liczniejszymi portfelami mogą sobie dać na budowanie naszej roli i zostanie gorszych okresów, o tyle mali mogą zostać zmuszeni do usunięcia, bądź ponad zawieszenia naszej roli, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów trafia do największych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zaczynają się oni budzić, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli sprawa na zbytu się nie poprawi a wartość BTC szybko nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może zaprezentować się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w skutek którego trafi do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments