Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko myśli na ostatnie, że 2019 rok będzie szczególnie ciekawym czasem na placu kryptowalut. W obecnym czasie media obiegła informację o tym, iż w przyszłym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo teraz nie dziwi. Po tymże kiedy 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował znacznie w górę, oraz wiele projektów ICO wykazałoby się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na zdobycie w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który dokonałby się stuprocentowym sukcesem. Niektóre objawiałyby się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodzimy pięściarz nie jest pierwszym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże spore szanse na konkretne zyski, o czym świadczył nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W przeszłości nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Trochę więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam program był cenny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został oskarżony o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut traktowany jest z liczną ostrożnością. W przeszłości wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże kiedy KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Trudno się dziwić, ponieważ wśród wielu solidnych projektów sprowadzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto żyjemy w kraju, jaki ze innym dystansem dochodzi do innowacyjnych projektów.

Saleta wygląda w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, natomiast na układzie wszystek będzie mógł wziąć. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest słynną także lubianą osobą nie jedynie w świecie boksu. W przeciwieństwie do kolejnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym umysłem także w przeszłości nie wykazywał tendencji do poruszania się z motyką na słońce.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin zaś jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie nowej platformie przygotowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer bawi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął opinię o współpracy z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest wszą nowością, jednak należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć nowe usługi albo produkty w struktury gadżetów. Projekt jest jeszcze na końca propagowanie sportu wśród młodzieży, natomiast w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego modelu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments