Siwe włosy - wygraj z nimi raz na zawsze dzięki GR-7 Professional

Przeszczep Włosów Tychowo

Zachodniopomorskie

Jesteśmy cywilizacją, która również dotkliwie jest skutki strachu i przepracowania. Z takimi wadami jak nerwice, depresje, nadwaga czy przyspieszone starzenie trudno jest walczyć. Drinkiem spośród bardziej skomplikowanych problemów jest przedwczesne siwienie. Dziś siwe włosy nie dziwią nawet u dwudziestolatków. Niestety u dużo jednostek istnieje wówczas powód do zespołów i niezadowolenia z z swego wizerunku. Czy można skutecznie odwrócić siwienie? Odpowiadamy, podając za przykład preparat GR-7 Professional.

Przeszczep Włosów Polanów

Siwe włosy – znak czasu czy piętno genealogiczne?

Siwizna to po strony wynik jednego a drugiego. Że bardzo do powiedzenia przechodzą w współczesnym przykładzie geny – w nich zapisana jest pogłoska o tym z jaką intensywnością powstawać w dobrych komórkach ma melanina. Istnieje obecne ruch płacący za pigmentację, czyli min, kolor włosa. Im nieco melaniny, tym łatwo siwieją włosy. Uwarunkowania genetyczne mocno determinują to, czy osiwiejemy w wieku 20 czy 60 lat.

na porost włosów follixin
na porost włosów follixin

Lub posiadamy na ostatnie każdy wpływ? I że stanowimy absolutnie skazani na matkę przyrodę i oczekuje nas nieustanne farbowanie siwych włosów?

Przeszczep Włosów Polanów

Metod walki z siwizną istnieje niemało. W liczbie kolejności warto zadbać o higienę życia. Jak mawia klasyk: jeśli nie pomoże, wtedy i na pewnie nie zaszkodzi. Trzeba dużo się odżywiać, wysypiać, pytać o idealne proporcje pomiędzy obowiązkami i relaksem. Nie zaszkodzi również wysiłek i odstawienie alkoholu, nikotyny oraz kawy, które według naukowców hamują syntezę melaniny.

Zobacz również abc apteka

Odwrócenie siwienia – lub toż możliwe?

Ujawnia się to pewną szatańską sztuczką: a jako toż, odwrócić czas? Wszystko staje się bardziej proste, gdy zajrzymy do wnętrza skóry głowy. To tam ilość melaniny ma swój nacisk na kolor włosów. Jeśli dobrze ją odżywimy, poziom melaniny zwyczajnie wzrośnie, efektem czego będzie ponowna, naturalna koloryzacja włosa. Z tej linii, biochemicznej zależności skorzystali twórcy preparatu GR-7 Professional.

Przeszczep Włosów Polanów

Zabieg ten korzysta w zespole w większości naturalne składniki, oparte na mieszance polskich ziół. Dotyczy ona stymulująco na proces syntezy melaniny. GR-7 Professional pokrywa się na skórę głowy, nie natomiast na włosy (należy zaznaczyć, że lek tenże nie zawiera żadnych pigmentów). Po około 7 dniach stosowania włosy same zaczną dochodzić do indywidualnego pierwszego koloru. Po około 25 dniach pierwszy rzut kuracji zostaje zakończony. W obecnym poziomie GR-7 Professional pokrywa się dwa razy na dobę. Produkt został zbadany przez międzynarodową jednostkę EUROFINS, która potwierdziła skuteczność i brak skutków ubocznych na ponad 20 ankietowanych.

GR-7 Professional – środek odsiwiający, jaki wpływa zdrowe i skuteczniej niż popularne farby do siwych włosów, można zyskać w sieci. Warto spytać o niego i w normalnych salonach fryzjerskich, gabinetach trychologicznych oraz salonach SPA.

Skuteczny środek na stare włos? Więcej na popatrz na źródło artykułu Siwe włosy

 

Przeszczep Włosów Polanów

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments