Reklamacja

Dostałeś od nas e-mail lub sms pochodzący z naszego serwisu lub serwisu, który należy do nas, a jego treść Cię uraziła? A może w ogóle nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych? Poinformuj nas o takiej sytuacji i jak najszybciej złóż reklamację. Masz do tego prawo, a my chcemy wiedzieć, dlaczego popsuliśmy Ci humor.

Reklamację możesz do nas wysłać pisząc, wypełniając formularz reklamacji dostępny poniżej lub wysyłając do nas tradycyjny list na adres: Rekmacja ul. Koszalińska 31/4, 78-100 Kołobrzeg z dopiskiem: REKLAMACJA.

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 30 dni. O tym, jak została rozpatrzona Odpowiedź otrzymasz mailowo lub listownie. Jednocześnie informujemy, że Twoje dane osobowe zostaną usunięte z naszej bazy w terminie do 3 dni roboczych.

Chcesz Teraz sam usunąć lub zablokować swój numer telefonu i nie dostawać więcej ofert handlowych:

Kliknij tutaj i wypisz się z listy się online i zastrzeż swój numer telefonu i maila!

Nie dostałeś kodu! Napisz do nas Reklamację!

Nie dostałeś od nas kodu lub innego prezentu, a spełniłeś warunki jakie podaliśmy w kroku 2!

Koniecznie napisz do nas reklamację!

Opisz jakie zadanie wybrałeś i wypełniłeś np. „zarejestrowałem się w konkursie darmowy bon do Rossmana oraz zamówiłem kartę przedpłaconą Weststein. Dołączam link do z rzutu maila z potwierdzeniem dokonania rejestracji w konkursie oraz zamówionej karty.”

Podanie powyższych dowodów wykonania zadania jest nam niezbędne do weryfikacji zgłoszenia reklamacyjnego. Pamiętaj darmowy kod otrzymują tylko użytkownicy, którzy spełnią 2 wybrane zadania jakie podaliśmy w kroku 2. Wiec jak nie wykonałeś tych zadań podanych w opisie to wykonaj ponownie rejestrację oraz zadania i czekaj na kod.

Reklamacje bez informacji opisowej i dowodu z rzutu otrzymanego maila rejestracyjnego w podanych zadaniach nie będę rozpatrywane, ponieważ na podstawie tylko tych informacji jesteśmy w stanie i wyłącznie zweryfikować daną rejestrację jaką dokonałeś poprawnie.

reklamacja

O to darmowe prezenty dla ciebie

doładowanie 5 zł niu mobile
doładowanie 5 zł VIRGINMOBILE
doładowanie 5 zł T-MOBILE
doładowanie 5 zł plus
doładowanie 5 zł play
doładowanie 5 zł orange
doładowanie 5 zł LYCAMOBILE
doładowanie 5 zł HEYAH
Fizjoterapeuta – osoba od zadań specjalnych
Poradnik Klienta
Doradca GSM

Fizjoterapeuta Nowy Staw

Fizjoterapeuta – osoba z zadań specjalnych Nasz układ przypomina momentami naoliwioną maszynę, ale o znacznie wyższym stopniu skomplikowania. Też się psuje, gdy jest zużywany w

Czytaj więcej »
Jak poradzić sobie z zaparowanym lustrem? Sprawdź nasz poradnik
Poradnik Klienta
Doradca GSM

Sprzątanie Olecko

Marzysz o gorącej kąpieli, ale obawiasz się odwiecznego problemu zaparowanego lustra? To trudne, zwłaszcza jeśli zaraz po prysznicu chcesz zrobić szybki makijaż lub ogolić się

Czytaj więcej »
Reklama w wyszukiwarkach - dlaczego warto w nią inwestować?
Poradnik Klienta
Doradca GSM

Reklama Drohiczyn

Współczesny przedsiębiorca ma ogrom zdolności do reklamowania swojego sklepu. Za proste metody uchodzą promocja w wyszukiwarkach, content marketing, SEO, media społecznościowe oraz Google Ads. Ten

Czytaj więcej »
O serwisie

Serwis internetowy www.promocjegsm.pl stworzony został z myślą o każdym użytkowniku szukającym najkorzystniejszych ofert mobilnych, usług telewizyjnych, telekomunikacyjnych, oraz internetu domowego czy gier. Na powyższej stronie regularnie aktualizowane są bieżące oferty promocyjne operatorów, oraz pakiety usług innych firm konkursowych. Tylko w tym serwisie znajdziesz zawsze aktualne pakiety dla rodzin, usług biznesowych, oraz oferty promocyjne. Przeczytać możesz również artykuły o najciekawszych nowinkach technologicznych, oraz wszelkich usługach oferowanych przez dostawców i reklamodawców. Serwis promocje GSM promocje nie jest własnością, ani pod patronatem żadnego z operatorów telefonii komórkowej. Wszelkie zamieszczone pod tym adresem informacje, oraz elementy graficzne nie mają nic wspólnego z operatorem. Ponadto żadna firma operatorska nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tu treści, oraz grafiki, a także wystawione tu opinie. Serwis działa na zasadzie programu affilacyjnego i promującego produkty oraz serwisy partnerskie. Wszelkie reklamacje związane z działaniem powyższego serwisu internetowego należy składać do operatora serwisu.

Operator serwisu promocje GSM
VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326 Adres redakcji: ul. Zawiercianskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708277002( 1.29 minut , Email: biuro@villacom.pl